11. desember 2017
Søk
Ansatte

Kontortid: tirsdag & torsdag 10 - 14
Telefon:47473337
e-post: post@listamenighet.no
 

 



Ellen Jørgensen, ekspedisjon
47473337
post@listamenighet.no
ellen@farsund.kirken.no
 



Runar Foss Sjåstad, sokneprest
94289904
47473338
runar@farsund.kirken.no
 



Even Eftestøl, kirkeverge
91743133
even@farsund.kirken.no
 



Greetje van der Waal, organist
93431527
Greetje.W@hotmail.com
 



Bryan Breidenthal, organist
97549003
bryan@farsund.kirken.no
 



Elen Kristin Meberg Seim, trosopplærer
elen@farsund.kirken.no
 



Svanhild Frøkedal, diakon
99032894
svanhild@farsund.kirken.no

 


 


Terje Larsen, Villy Andersen, kirketjenere
95171362
 



Ingvar Orthe, Anita Bryne, Leiv Jan Meberg, kirkegårdsarbeider
90970395